شرایط ارسال کالا

شرایط ارسال کالا در پی سی جانبی

با وجود فناوری اینترنت، همه چیز در حال تغییر کردن است. حتی خرید کردن هم شکل سابق خود را ندارد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از خرید کردن لذت می برید حتما طرفدار فروشگاه های آنلاین هم هستید. فروشگاه ‌های آنلاین به شما کمک می‌کنند که بدون نیاز به صرف هزینه و وقت زیاد به یک ویترین بزرگ از محصولات مورد نیاز دست یابید. فروشگاه بزرگی که در دستانتان و در گوشی تلفن همراه شما قرار دارد و دنیایی از انتخاب و تنوع را در عرض چند ثانیه مقابل چشمانتان می‌آورد. با این توضیحات پی سی جانبی سعی می کند در جهت بهبود وضع ترافیک و آلودگی کمتر برای شهری همچون تهران وهمچنین سهولت درخرید ارسال با پیک موتوری برای شهر تهران به این امر مهم دست یابد.

پی سی جانبی به مشتریان خود در طول هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت پی سی جانبی به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. پی سی جانبی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در سایت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

روش ها و نحوه ارسال کالا در pcjanebi :

در پی سی جانبی ارسال کالا به ۲ روش  پیک موتوری و پست پیشتاز انجام میگیرد

  1. سفارش های داخل شهر تهران با پیک موتوری  در زمان بندی های مشخص شده ارسال می شود.
  2. سفارش های خارج از شهر تهران با پست پیشتاز ، تیپاکس و یا باربری ارسال می شود.

سفارشات داخل شهر تهران همه روزه غیر از ایام تعطیل در زمان بندی های مشخص شده ارسال می شود.

مبالغ ارسال کالا روی جنس محاسبه نشده و پس از ثبت سفارش با مشتری هماهنگی های لازم انجام خواهد شد. اولویت ما کمترین هزینه ارسال و سریعترین روش ارسال می باشد.

آماده دریافت شکایات، انتقادات و پیشنهادات شما هستیم. “

shahrestan
بستن سبد خرید
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها

فرم جستجوی محصول

Call Now Button
×