آمار فروش شگفت انگیز بازی GTA V منتشر شد

آمار فروش شگفت انگیز بازی GTA V منتشر شد

در آخرین گزارش فصلی درآمد، کمپانی Take Two، اعداد و ارقام جدیدی را در مورد فروش بازی‌ GTA V و بازی Red Dead Redemption 2 از شرکت راک استار ارائه کرد. در این گزارش آمده است که بازی GTA V تا به حال بیش‌ از ۱۵۰ میلیون نسخه فروش داشته که در مجموع فروش این سری را به ۳۵۰ میلیون نسخه رسانده است. با در نظر گرفتن گزارشات قبلی در مورد فروش ۱۴۵ میلیون نسخه از این بازی تا پایان ماه می ۲۰۲۱، می‌توان گفت با اینکه این بازی ۸ سال عمر دارد ( انتشار در سال ۲۰۱۳) اما فروش این تعداد نسخه واقعا شگفت انگیز است.

برای بازی Red Dead Redemption 2  تعداد نسخه‌های فروش تا به حال به بیش از ۳۸ میلیون نسخه رسیده که فروش کلی این سری را به بیش‌از ۶۰ میلیون نسخه می‌رساند. بر اساس فروش دلاری این بازی در سه سال گذشته، این بازی توانسته عنوان دومین بازی پر‌فروش در آمریکا را برای خود ثبت کند. بازی Red Dead Redemption 2 در اکتبر سال ۲۰۱۸ برا ی کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و در سال ۲۰۱۹ برای کامپیوتر‌های شخصی و سرویس Stadia عرضه شد.

با اینکه هنوز شرکت راک استار برنامه‌ای را برای ساخت نسخه نسل نهم بازی Red Dead Redemption 2 منتشر نکرده است، اما برای بازی GTA V برنامه‌هایی دارد. این شرکت اعلام کرده که نسخه گسترش و بهبود یافته بازی GTA V درتاریخ ۱۱ نوامبر (۲۰ آبان ۱۴۰۰) برای کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد. نسخه نسل نهم این بازی شامل محتوای انحصاری خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

بستن سبد خرید
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها

فرم جستجوی محصول

Call Now Button
×